×
×

Festyn na pożegnanie wakacji po Inauguracji Roku Szkolnego na Siekierkach

Czytaj więcej

Piękna słoneczna pogoda w drugą niedzielę września na Błoniach Siekierkowskich. Na dzieci, które tłumnie przyszły wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami czekały atrakcje: dmuchany zamek i tor przeszkód, wielkoformatowa bramka, ścianka wspinaczkowa, kilka rozłożonych planszowych gier historycznych, wieloosobowe narty, łucznictwo rekreacyjne, stoisko plastyczne z malowaniem twarzy, stoisko z ręcznym wyrobem biżuterii… loteria dla dzieci które wzięły udział w czterech konkurencjach ruchowych – główną nagrodę losowano  o godz. 16.00. Festyn rozpoczął się trzy godziny wcześniej, w niedzielę, 9 września 2018 r. bezpośrednio po Inauguracji Roku Szkolnego w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach.

Nie tylko dzieci bawiły się przy dźwiękach zumby wraz z instruktorkami ze szkoły Baila Conmigo. Tylko dorośli mogli oddać krew w specjalnym krwiobusie w ramach zbiórki zorganizowanej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – udało się zebrać blisko 10 litrów krwi, a do punktu zgłosiło się ok. 30 osób.

Projekt dofinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Dodaj komentarz