×
×

Festyn na Siekierkach

Czytaj więcej

W dniu dzisiejszym, 19 maja 2019 r. odbył się pierwszy festyn w ramach programu Rodzinne Święta Sportu i Rekreacji 2019 – relacjnuje na gorąco koordynatorka naszego lokalnego projektu, p. Marta Bareja. W zabawie wzięły udział dzieci i młodzież oraz dorośli z Siekierek oraz innych części Warszawy i okolic. Na uczestników czekały atrakcje sportowe: 2 tory przeszkód o dostosowanym poziomie trudności, stanowisko łucznicze oraz turnball i badminton. Swoją kreatywność dzieci oraz dorośli mogli zaprezentować na stanowiskach rysowania laurek oraz szykowania eko-biżuterii. Dla uczestników, którzy odwiedzili przynajmniej 4 stanowiska czekały drobne upominki. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszyły się – jak zawsze – EuroBungee oraz dmuchane atrakcje – dodaje. W tym roku por raz pierwszy na uczestników czekał tor wipe-out. Nasze stanowiska odwiedziło ok. 200 osób. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Zadanie współfinansowane ze środków Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Dodaj komentarz