×
×

Gra edukacyjna Wyścig Niepodległości

Czytaj więcej

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Stowarzyszenie Parafiada opracowało i wydało grę edukacyjną „Wyścig Niepodległości”. Gra z jednej strony przypomina quiz wiedzy historycznej, a z drugiej popularną kiedyś, podwórkową grę w kapsle. Można ją przeprowadzić w dowolnym miejscu, w którym mamy do dyspozycji 3 x 3 metry płaskiej powierzchni – zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej ciekawej możliwości promowania polskiej historii. Grę może otrzymać dowolna instytucja (maksymalnie 3 egzemplarze na jeden podmiot) zaangażowana w wychowanie bądź edukację dzieci i młodzieży: szkoły, centra kultury, kluby sportowe, parafie i inne.

Poniewaz projekt został dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” można zamówić darmowe egzemplarze pokrywają jedynie koszty przesyłki. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: malgorzata.wlodarczyk@parafiada.pl

Liczba egzemplarzy jest ograniczona. Po otrzymaniu gry poprosimy o informację o miejscu i dacie rozgrywek oraz fotorelację, kilka zdjęć przesłanych drogą elektroniczną.

Partnerzy w projekcie: Muzeum Katyńskie – Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego, Wojskowy Instytut Wydawniczy, Redakcja Polska Zbrojna Historia, Instytut Pamięci Narodowej – Oddział w Szczecinie.

Dodaj komentarz