×
×

Harmonogram

9 lipca (poniedziałek)

STADION TEATR
Godzina Program wydarzeń sportowych Kat. * Miejsce Godzina
Program wydarzeń artystyczno-kulturalnych
Kat. * Miejsce
10.00 Tenis stołowy chłopców P, L i O sala nr 31

(obiekty sportowe)

Ok. 8.30 Zwiedzanie zabytków i muzeów Warszawy wg
harmonogramu wycieczek
Badminton dziewcząt G i L hala do tenisa

(obiekty sportowe)

Ringo chłopców G, L i O boisko obok kortów 9.00 – 10.30 WARSZTATY PLAKATU

dla uczestników konkursu plakatu

chętni namiot warsztatowy
Piłka siatkowa dziewcząt (eliminacje) G i L sala nr 5 lub 35

(obiekty sportowe)

Piłka nożna chłopców (eliminacje) P i L boisko piłkarskie

przy ul. Koncertowej

09.00 – 13.30 KALEJDOSKOP MAŁYCH OJCZYZN


Warsztaty: bębniarskie, budowy instrumentów,
kalejdoskopu, biżuterii

.


Szczegóły godzinowe w opisie
warsztatów.

 

chętni miasteczko parafiadowe
10.00 Strzelectwo sportowe

(trening do godz. 14.00)

Strzelnica
12.30 Piłka siatkowa chłopców (eliminacje) G i L sala nr 5 lub 35

(obiekty sportowe)

Piłka nożna chłopców (eliminacje) G boisko piłkarskie

przy ul. Koncertowej

13.30 – 15.00 Pływanie rekreacyjne chętni pływalnia 11.00 – 17.30 Przegląd Małych Form Teatralnych

Nasza Niepodległa
z perspektywy

Mojej Małej Ojczyzny

chętni namiot spotkań
14.00 Bieg przełajowy 500m dziewczęta P Teren Campusu
14.15 Bieg przełajowy 500m chłopcy P
14.30 Bieg przełajowy 1000m dziewczęta G
14.45 Bieg przełajowy 1000m chłopcy G
15.00 Bieg przełajowy 1000m dziewczęta L i O
15.15 Bieg przełajowy 1500m chłopcy L i O
13.00 – 15.00

Obiad

15.00 – 16.00 Konkurs wiedzy religijnej –  Kapłani w
służbie Niepodległej
chętni bud. 37
15.00 – 18.00 Gra: Wyścig Niepodległości chętni namiot warsztatowy
16.30 – 17.30 Konkurs plastyczny: Life in a Jar / życie w
słoiku – ratunek dla rodziny – ilustracja
na podstawie działalności Ireny Sendler
chętni bud. 37
16.30–18.00 Warsztaty taneczne – ZUMBA chętni przed bud. 37

10 lipca (wtorek)

STADION TEATR
Godzina Program wydarzeń sportowych Kat. * Miejsce Godzina
Program wydarzeń artystyczno-kulturalnych
Kat. * Miejsce
10.00 Badminton chłopcy G i L hala do tenisa

(obiekty sportowe)

Ok. 8.30 Zwiedzanie zabytków i muzeów Warszawy wg
harmonogramu wycieczek
Tenis stołowy dziewcząt P, L i O sala nr 31

(obiekty sportowe)

9.00 – 10.30 WARSZTATY PLAKATU

dla uczestników konkursu plakatu

chętni namiot warsztatowy
Ringo dziewcząt G, L i O boisko obok kortów
Piłka siatkowa dziewcząt (finał) G sala nr 5

(obiekty sportowe)

09.00 – 13.30 KALEJDOSKOP MAŁYCH OJCZYZN


Warsztaty: bębniarskie, budowy instrumentów,
kalejdoskopu, biżuterii


Szczegóły godzinowe w opisie
warsztatów.

chętni miasteczko parafiadowe
Piłka siatkowa dziewcząt (finał) L sala nr 35

(obiekty sportowe)

Szachy dziewcząt P, G i L bud. 37 sala 3/19A
Warcaby chłopców P, G i L bud. 37 sala 2/20A
Piłka nożna chłopców (finał) P i L boisko piłkarskie przy ul. Koncertowej
10.00 Strzelectwo sportowe dziewcząt

(zawody trwają do godz. 14.00)

G, L i O Strzelnica
11.00 Bieg na orientację dziewcząt i chłopców P, G, L, O  lasek za Rektoratem SGGW 10.00 – 13.00 Spotkanie z Jury Przeglądu Małych Form
Teatralnych
chętni namiot spotkań
12.30 Piłka siatkowa chłopców (finał) G sala nr 5

(obiekty sportowe)

Piłka siatkowa chłopców (finał) L sala nr 35

(obiekty sportowe)

Piłka nożna chłopców (finał) G boisko piłkarskie przy ul. Koncertowej
13.30 – 15.00 Pływanie rekreacyjne chętni pływalnia
13.00 – 15.00

Obiad

16.00-18.00 MECZ PIŁKI NOŻNEJ

Reprezentacja Parafiady
vs.
Reprezentacja Policji

Hala widowiskowo-sportowa ARENA URSYNÓW

11 lipca (środa)

STADION TEATR
Godzina Program wydarzeń sportowych Kat. * Miejsce Godzina
Program wydarzeń artystyczno-kulturalnych
Kat. * Miejsce
10.00 Badminton dziewcząt i chłopców P, O hala do tenisa

(obiekty sportowe)

Ok. 8.30 Zwiedzanie zabytków i muzeów Warszawy wg
harmonogramu wycieczek
Tenis stołowy dziewcząt G sala nr 31

(obiekty sportowe)

Ringo dziewcząt i chłopców P Boisko obok kortów 9.00 – 10.30 WARSZTATY PLAKATU

dla uczestników konkursu plakatu

chętni namiot warsztatowy
Koszykówka dziewcząt (eliminacje) G sala nr 5

(obiekty sportowe)

Koszykówka chłopców (eliminacje) G sala nr 35

(obiekty sportowe)

09.00 – 13.30 KALEJDOSKOP MAŁYCH OJCZYZN


Warsztaty: bębniarskie, budowy instrumentów,
kalejdoskopu, biżuterii


Szczegóły godzinowe w opisie
warsztatów.

chętni miasteczko parafiadowe
Szachy chłopców P, G i L bud. 37 sala 3/19A
Warcaby dziewcząt P, G i L bud. 37 sala 2/20A
10.00 Strzelectwo sportowe chłopców

(zawody trwają do godz.14.00)

G, L, O Strzelnica
12.30 Koszykówka dziewcząt (eliminacje) L sala nr 5

(obiekty sportowe)

Koszykówka chłopców (eliminacje) L Sala nr 35

(obiekty sportowe)

13.30 -15.00 Pływanie rekreacyjne chętni pływalnia
11.00 Bieg na 60m dziewcząt (serie) P
Stadion lekkoatletyczny AWF, ul. Marymoncka 34
11.00 – 17.30 Konkurs wokalny „Muzyka moim życiem” chętni namiot spotkań
Skok w dal chłopców (2 skocznie) P, G, L, O
Rzut palantówką dziewcząt (1 rzutnia) P, G, O
Rzut palantówką chłopców (2 rzutnia) P, G, O
11.15 Bieg na 60m chłopców (serie) P
11.30 Bieg na 100m dziewcząt (serie) G
11.45 Bieg na 100m chłopców ( serie) G
12.00 Bieg na 100m dziewcząt (serie) L
12.15 Bieg na 100m chłopców (serie) L
13.00 – 15.00

Obiad

15.00 – 16.30

Warsztaty komiksu chętni miasteczko parafiadowe

15.00 – 18.00

Gra: Wyścig Niepodległości chętni namiot warsztatowy

15.00 – 16.00

Konkurs wiedzy o sporcie:

polskie ikony piłki nożnej

chętni bud. 37

16.30 – 17.30

Konkurs plastyczny:

Dary Ducha Świętego

chętni bud. 37

16.30 – 18.00

Warsztaty taneczne – ZUMBA chętni przed bud. 37

12 lipca (czwartek)

STADION TEATR
Godzina Program wydarzeń sportowych Kat. * Miejsce Godzina
Program wydarzeń artystyczno-kulturalnych
Kat. * Miejsce
10.00 Tenis stołowy chłopców G sala nr 31

(obiekty sportowe)

Ok. 8.30 Zwiedzanie zabytków i muzeów Warszawy wg
harmonogramu wycieczek
Koszykówka dziewcząt (finał) G sala nr 5

(obiekty sportowe)

Koszykówka chłopców (finał) G sala nr 35

(obiekty sportowe)

9.00 – 10.30 WARSZTATY PLAKATU

dla uczestników konkursu plakatu

chętni namiot warsztatowy
10.00-14.00 Biathlon letni chłopców G, L, O Strzelnica
12.30 Koszykówka dziewcząt (finał) L sala nr 5

(obiekty sportowe)

Koszykówka chłopców (finał) L sala nr 35

(obiekty sportowe)

13.30 Pływanie – rozgrzewka dziewcząt pływalnia 09.00 – 13.30 KALEJDOSKOP MAŁYCH OJCZYZN


Warsztaty: bębniarskie, budowy instrumentów,
kalejdoskopu, biżuterii


Szczegóły godzinowe w opisie
warsztatów.

chętni miasteczko parafiadowe
14.00 25m stylem dowolnym dziewcząt P, G
14.15 50m stylem dowolnym dziewcząt L, O
14.20 25m stylem klasycznym dziewcząt P, G
14.35 50m stylem klasycznym dziewcząt L, O
11.00 Bieg na 300m dziewcząt (serie) P
Stadion lekkoatletyczny AWF, ul. Marymoncka 34
11.00 – 17.30 Konkurs wokalny „Sacro Song” chętni namiot Spotkań
Skok w dal dziewcząt (2 skocznie) P, G, L, O
Pchnięcie kulą  chłopców (6kg) i
dziewcząt (4kg)
L, O
11.10 Bieg na 300m dziewcząt (serie) G
11.20 Bieg na 300m chłopców (serie) P
11.30 Bieg na 300m chłopców (serie) G
11.40 Bieg na 400m dziewcząt (serie) L
11.50 Bieg na 400m chłopców (serie) L
12.00 Bieg na 1000m dziewcząt (serie) G
12.10 Bieg na 1000m dziewcząt (serie) L
12.20 Bieg na 1500m chłopców (serie) G
12.30 Bieg na 1500m chłopców (serie) L
13.00 – 15.00

Obiad

15.00-16.30 Warsztaty komiksu chętni miasteczko parafiadowe
15.00 – 18.00 Gra: Wyścig Niepodległości chętni namiot warsztatowy
15.00-16.00 Konkurs wiedzy historycznej:

Za wolność naszą i waszą” – Kościuszko, Pułaski, Bem.

chętni bud. 37
16.30 – 17.30 Konkurs plakatu – Nasza Niepodległa chętni bud. 37
16.30 – 18.00 Warsztaty taneczne – ZUMBA chętni przy bud. 37

13 lipca (piątek)

STADION TEATR
Godzina Program wydarzeń sportowych Kat. * Miejsce Godzina
Program wydarzeń artystyczno-kulturalnych
Kat. * Miejsce
10.00-13.00 Biathlon letni dziewcząt G, L, O Strzelnica Ok. 8.30 Zwiedzanie zabytków i muzeów Warszawy wg
harmonogramu wycieczek
10.30 Pływanie – rozgrzewka chłopców pływalnia
11.00 25m stylem dowolnym P, G 09.00 – 10.30 Warsztaty komiksu chętni namiot gier
11.15 50m stylem dowolnym L, O 11.00 Filmowy zawrót głowy 120 osób wycieczka
11.20 25m stylem klasycznym P, G
11.00*-12.30 Warsztaty biżuterii chętni miasteczko parafiadowe
11.35 50m stylem klasycznym L, O