×
×

Mokotowski Turniej Tenisa Stołowego

Czytaj więcej

Lokalnie w Warszawie 20 listopada 2018 r. odbył się Mokotowski Turniej Tenisa Stołowego. Turniej rozgrywano pod hasłem „Sto lat!”, co było kolejną formą świętowania Jubileuszu 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Turniej rozegrano w Szkole Podstawowej nr 190 im. Orła Białego przy ul. Zwierzynieckiej 10. Wystartowało 67 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych: klasy III-V i klasy VI-VIII. Grę w systemie play-off sędziowali sędziowie Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. Wszyscy grający otrzymali dyplomy uczestnictwa, a osoby, które ukończyły turniej na miejscach na podium medale oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Dla wszystkich zebranych zawodników, sędziów i kibiców, niespełna 100 osób przygotowano biało-czerwony tort.

Turniej dofinansowano ze środków m.st. Warszawy, Dzielnicy Mokotów.

 

Dodaj komentarz