×
×

Najlepszy organizator Parafiady Regionalnej 2018

Czytaj więcej

W czasie spotkanie Partnerów Regionalnych w Centrum Parafiadowym w Warszawie, 23 listopada 2018 r. ogłoszono wyniki konkursu na najlepszego organizatora Parafiady Regionalnej. W bieżącym roku do konkursu zgłoszono 9 Parafiad Regionalnych, które odbyły w: Białymstoku, Bukownie, Krakowie, Obornikach, Płońsku, Pruszkowie, Wierzbnie, Wolsztynie, Wójcinie.

Oto wyniki konkursu:

III miejsce zdobył
Parafialny Uczniowski Klub Sportowy przy Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Obornikach,
organizator 6. Otwartej Regionalnej Parafiady Dekanalnej w Obornikach;

II miejsce zdobył
Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Maksymilan” w Płońsku,
organizator 14. Diecezjalnej Parafiady Dzieci i Młodzieży w Płońsku;

I miejsce zdobyły ex aequo
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie,
organizator 10. Parafiady Regionalnej w Bukownie
oraz Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Drzymały w Wolsztynie,
organizator 14. Parafiady Regionalnej w Wolsztynie.

Dla zwycięzców nagroda przekazywana jest w formie dofinansowania dla reprezentacji do udziału w 31. Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w dniach od 7 do 13 lipca 2019 r. w Warszawie – szczegóły tutaj. Więcej informacji o współpracy ze Stowarzyszeniem i działalności Partnerów Regionalnych na stronie www.regio.parafiada.pl.

Dodaj komentarz