×
×

Niepodległa do hymnu! 11 listopada 2018 r. o godz. 12.00

Czytaj więcej

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do wspólnego tworzenia akcji: „Niepodległa do hymnu”. Polega ona na organizacji wspólnego śpiewania hymnu narodowego 11 listopada br. dokładnie o godz. 12.00. W akcji mogą wziąć udział  różnego rodzaju społeczności lokalne. Hymn zostanie odśpiewany o tej samej porze także podczas oficjalnych obchodów na pl. Piłsudskiego w Warszawie. W samo południe hymn wyemitują również stacje radiowe w całej Polsce.

Do akcji można dołączyć wypełniając formularz. Wśród rodzajów wydarzenia należy wskazać akcję „Niepodległa do hymnu”. Następnie należy podać lokalizację (np. rynek miejski, plac przed wejściem do charakterystycznego dla danej społeczności budynku) oraz kilka dodatkowych informacji.

Dodaj komentarz