×
×

Stowarzyszenie Parafiada im. Św. Józefa Kalasancjusza

Jesteśmy nowoczesną Organizacją Pożytku Publicznego, dzięki której tysiące młodych Polaków z kraju i zagranicy zdobywa sportowe laury oraz otwiera się na kulturę i wiarę. Oprócz aktywnego modelu spędzania wolnego czasu, przekazujemy im także bezcenne we współczesnym świecie wartości: szacunek, dobro i uczciwość.

Jesteśmy inicjatorem wielu cennych projektów realizowanych w szkołach, klubach sportowych, domach dziecka, świetlicach i ogniskach, ale zawsze w jedności z parafią. Stadion – teatr – świątynia – parafiadowa triada, zgodnie z którą działamy, reprezentuje najważniejsze dziedziny ludzkiej aktywności: sport, kulturę i duchowość.

Nasze Stowarzyszenie zostało założone przez o. Józefa Jońca SchP w 1992 roku. Przez cały okres działalności realizujemy swoje cele i zadania według duchowości kalasantyńskiej i w nawiązaniu do tradycji szkoły pijarskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami.
Pytania? Chętnie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu:

nasz adres: Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza, 00-704 Warszawa, ul. Gwintowa 3,
telefon: (22) 651- 07-01,
e-mail: parafiada@parafiada.pl
KRS 0000124134