×
×

Obóz Parafiadowy w Augustowie

Czytaj więcej

Ciągle pada, ale mimo wszystko bawimy się świetnie – relacjonuje Obóz Parafiadowy w Augustowie kierowniczka tego turnusu, p. Anna Czaja. Obóz trwa od 1 do 14 lipca 2019 r. i został zorganizowany dla dzieci i młodziezy z Mazowsza. Póki co jeden dzień udało nam się skorzystać z okazji i pomoczć się w jeziorze – dodaje p. Anna. Dzieci korzystają z lokalnych walorów przyrodniczych w bardzo atrakcyjnym regionie krajobrazowym na obszarze pojezierza suwalsko – augustowskiego.

Atrakcją była wspinaczka w parku linowym, poznawanie okolicy i tańce na rynku miasta, rejs statkiem Jaćwingów. W czasie turnusu prowadzone są warsztaty profilaktyczne i arte. Młodzież wykazywała się artystycznie, prezentowała legendy o Augustowie i przygotwała pokaz mody.


Dodaj komentarz