Obozy Parafiadowe

☀ BEZPIECZNIE ☀ WARTOŚCIOWO ☀ AKTYWNIE ☀ CIEKAWIE ☀

Stowarzyszenie Parafiada posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w organizowaniu wakacyjnego programu edukacyjno – wychowawczego pn. „Letnie Obozy Parafiadowe”. Realizujemy je dla młodych ludzi z różnych stron kraju w najatrakcyjniejszych regionach Polski. Przykładamy dużo uwagi i starań, aby był to wartościowy wypoczynek nie tylko regenerujący siły, ale i przynoszący wiele możliwości zdobycia ciekawej wiedzy, przydatnych umiejętności i kompetencji społecznych.
Aby osiągnąć takie rezultaty współpracujemy ze świetnie przygotowaną i doświadczoną kadrą wychowawców, kierowników wypoczynku, trenerów i animatorów.

☀ ZAJĘCIA SPORTOWE ☀ ARTETERAPIA ☀ MINI PARAFIADA  ☀ WARSZTATY PROFILAKTYCZNE ☀ WARSZTATY ROZWOJOWE ☀  AKADEMIA LIDERÓW ☀ AKADEMIA MOTYWACJI I KREATYWNOŚCI