×
×

Rodzinne swięto sportu i rekreacji na Siekierkach

Czytaj więcej

W niedzielę, 19 maja 2019 r. na Siekierkach przy ul Gwintowej 3 odbędzie się organizowane przez Stowarzyszenie Parafiada Rodzinne Święto Sportu i Rekreacji. Na małych i dużych czekać będą liczne atrakcje: Euro-Bungee – trampolina, dmuchany tor przeszkód oraz stanowiska plastyczne.

Dla wszystkich pragnących zażyć ruchu na świeżym powietrzu czekać będą stanowiska sportowe i rekreacyjne. W części z nich będą mogły wziąć udział całe rodziny. Dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w przynajmniej czterech atrakcjach (stanowiskach plastycznych i sportowych) przewidziane są drobne upominki.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji festynu będzie ekologia. Uczestnicy dowiedzą się jak zmienić małe nawyki żeby dbać lepiej o środowisko.

Dodaj komentarz