×
×

Najlepsza kronika Polonijnego Obozu Parafiadowego 2018

Czytaj więcej

Dnia 12 września 2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia Parafiada w Warszawie rozstrzygnięto konkurs na najlepszą kronikę Polonijnych Obozów Parafiadowych 2018. Komisja w składzie: p. Mariola Czyczyło, p. Ewelina Kupidura i p. Małgorzata Włodarczyk dokonała oceny kronik. Jury w swoich ocenach poza obiektywnymi kryteriami Regulaminu co do treści, wkładu własnego, formy, spójności, estetyki i pomysłu na pracę wzięło również pod uwagę oryginalność wykonania pracy konkursowej. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – kronika z Obozu Parafiadowego w Jarosławcu (14-27.07.2018) – kierownik p. Monika Kucała;
II miejsce – kronika z Obozu Parafiadowego w Łebie (14-27.07.2018) – kierownik p. Bożena Steckiewicz;
III miejsce – kronika z Obozu Parafiadowego w Dźwirzynie (24.06-07.07.2018) – kierownik ks. Krzysztof Panasowiec;
III miejsce – kronika z Obozu Parafiadowego w Sianożętach (24.06-07.07.2018) – kierownik p. Stanisław Krząkała.

Gratulujemy Finalistom, a wszystkim Uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłane prace.

Projekt współfinansowany jest w ramach sprawowania opieki Senatu RP nad Polonią i Polakami za granicą oraz ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Zarządu Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz