×
×

Spotkanie Komitetu Organizacyjnego 31. Parafiady

Czytaj więcej

W piątkowy wieczór, 5 lipca 2019 r. odbyło się spotkanie Komitetu Organizacyjnego 31. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. Dyrektorem tegorocznej Parafiady jest o. Tomasz Olczak, a Wicedyrektorem – p. Maria Kujel. W skład komitetu wchodzą szefowie i członkowie trzech komisji, odpowiednio do trzech filarów parafiadowej triady: sportowej, kulturalnej i pastoralnej. Następnie szefowie i członkowie poszczególnych zespołów: ds. reprezentacji krajowych i zagranicznych, biura prasowego, fotografów oraz ekipy filmowej, księgowości, sędziów, jurorów, przewodników, ekipy ewangelizacyjnej, zespołu logistycznego i kwatermistrzowskiego, ds. żywienia oraz służby medycznej. Razem grupa ponad 150 osób, którzy w przeważającej większości wolontariacko poświęca swój czas i umiejętności, by organizacyjnie udźwignąć to tygodniowe święto sportu, kultury i wiary.

Dziękujemy! Czekamy na uczestników tegorocznej Parafiady z kraju i zagranicy, niespełna 1,5 tys. dzieci i młodzieży z kilku państw. Parafiada potrwa od 7 od 13 lipca br.

Dodaj komentarz