×
×

Wyścig Niepodległości

Czytaj więcej

„Wyścig Niepodległości” to edukacyjna gra historyczna oparta o klasyczne kapsle oraz quiz wiedzy. Wyscig Niepodleglosci - Logo

Gra została stworzona z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Powstała ona z wykorzystaniem środków publicznych i jest dobrem wspólnym, dlatego udostępniamy nieodpłatnie pliki źródłowe pozwalające na wydrukowanie własnego egzemplarza.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, która przybliży założenia i zasady gry.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Partnerzy w projekcie: Muzeum Katyńskie – Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego, Wojskowy Instytut Wydawniczy, Redakcja Polska Zbrojna Historia, Instytut Pamięci Narodowej – Oddział w Szczecinie.