×
×

Wyścig Niepodległości – gra edukacyjna na wspólne świętowanie

Czytaj więcej

Już za miesiąc, 11 listopada 2018 r. w wielu miejscach będą odbywać się główne uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na tę okoliczność Stowarzyszenie Parafiada opracowało i wydało grę edukacyjną „Wyścig Niepodległości”. Gra przypomina quiz wiedzy historycznej, oparta jest na popularnej kiedyś, podwórkowej grze w kapsle, wzbogacono ją o elementy gry strategicznej. Można ją przeprowadzić w dowolnym miejscu, w którym mamy do dyspozycji 3 x 3 metry płaskiej powierzchni – zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze.

Prezentacja gry Wyścig Niepodległości

Można jeszcze zamówić darmowe pakiety (3 egzemplarze) pokrywając jedynie koszty przesyłki. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: malgorzata.wlodarczyk@parafiada.pl. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej ciekawej możliwości promowania polskiej historii podmioty zaangażowane w wychowanie bądź edukację dzieci i młodzieży: szkoły, centra kultury, kluby sportowe, parafie i inne.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Partnerzy w projekcie: Muzeum Katyńskie – Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego, Wojskowy Instytut Wydawniczy, Redakcja Polska Zbrojna Historia, Instytut Pamięci Narodowej – Oddział w Szczecinie.

Dodaj komentarz