×
×

XVI Forum Edukacyjne w Warszawie o innowacjach pedagogicznych

Czytaj więcej

Stowarzyszenie Parafiada było współorganizatorem XVI Forum Edukacyjnego, które odbyło się w niedzielę, 8 września 2019 r. w Warszawie. Forum poprzedziło Inaugurację roku szkolnego 2019/20 w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży.

Tegoroczne Forum poświęcone było innowacjom pedagogicznym. Szczególnym gościem spotkania był o. Miguel Giráldez, Asystent Generalny Zakonu Pijarów dla Okręgu Europy. O. Miguel dzielił się swoim bogatym doświadczeniem wprowadzając jedynie w przedmiotowe zagadnienie. Przez lata był Dyrektorem Pijarskiego Instytutu Nauk o Edukacji w Madrycie w Hiszpanii, Rektorem Uniwersytetu Krzysztofa Kolumba w Veracruz w Meksyku i Doradcą ds. Innowacji Pedagogicznych w Rządzie Autonomicznego Regionu Andaluzji w Hiszpanii.

W Forum wzięli udział przedstawiciele szkół z Elbląga, Poznania Łowicza, Bolesławca, Katowic, Krakowa i Warszawy. Równolegle nauczanie dla młodzieży poprowadził o. Rafał Roszer z Elbląga.

Mszy św. przewodniczył o. Mateusz Pindelski, Prowincjał Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów.

Radio Warszawa

Dodaj komentarz