×
×

Zapraszamy na Festyn na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Czytaj więcej

Zapraszamy rodziny z dziećmi, rodziców i dziadków na Festyn sportowo – rekreacyjny Rodzinne Święto Sportu. Spotykamy się w niedzielę, 9 września 2018 r. na Błoniach Siekierkowskich przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie.

W programie atrakcje dla dzieci i zabawy integracyjne dla całych rodzin: dmuchany zamek i tor przeszkód, wielkoformatowa bramka, ścianka wspinaczkowa, gra historyczna, wieloosobowe narty, łucznictwo rekreacyjne, stoisko plastyczne, malowanie twarzy… i możliwość oddania krwi w krwiobusie.

 

Niedziela, 9 września br. – Sanktuarium MB Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach

od 12.00 możliwość oddania krwi w krwiobusie

od 14.00 otwarcie stoisk z atrakcjami festynu

ok. 16.00 losowanie nagrody głównej

ok. 17.00 zakończenie imprezy

W tym samym dniu zapraszamy na Ogólnopolską Inaugurację Roku Szkolnego 2018/19 w Sanktuarium

o godz. 11.00 XV Forum Edukacyjne – Historia poza historią

o godz. 13.00 Eucharystia z Aktem zawierzenia młodzieży Matce Bożej

Dodaj komentarz