×
×

Zapraszamy na Inaugurację 31. Parafiady

Czytaj więcej

Wszystkich Przyjaciół i Sympatyków ruchu parafiadowego serdecznie zapraszamy na Inaugurację 31. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. W niedzielę, 7 lipca 2019 r. o godz. 16.00 zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach na Uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem przełożonego polskich pijarów, o. Mateusza Pindelskiego. Po Ceremoni Otwarcia z zapaleniem parafiadowego znicza na Fortach Siekierkowskich odbędzie się festyn i okolicznościowy koncert.

Tegoroczną 31. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży Patronatem Honorowym objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Parafiada to tygodniowe święto sportu, kultury i wiary. Na Kampusie SGGW i obiektach AWF będzie się odbywało współzawodnictwo sportowe, konkursy i warsztaty oraz spotkania formacyjne wszystko według antycznej triady stadion-teatr-świątynia.

W piątek, 12 lipca br. po Gali Zakończenia zapraszamy do Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 20.00 na Eucharystię przy grobie o. Józefa Jońca, twórcy ruchu parafiadowego.

Dodaj komentarz