×
×

Zapraszamy Partnerów Regionalnych na Jesienne Spotkanie 2018

Czytaj więcej

Wszystkich Państwa, Partnerów Regionalnych serdecznie zapraszamy na  Jesienne Spotkanie 2018, które odbędzie się w piątek, 23 listopada w siedzibie Stowarzyszenia Parafiada przy ul. Gwintowej 3 w Warszawie. Początek spotkania o godzinie 11.00, rejestracja uczestników od godziny 10.30.

W programie spotkania podsumowanie minionego roku pracy, omówienie planowanych programów i zasad współpracy w roku 2019, prezentacja usprawnionego systemu SOWER do obsługi Państwa wniosków o dofinansowanie oraz rozstrzygnięcie Konkursu na Najlepszego Organizatora Parafiad Regionalnych 2018. Niezbędną dokumentację, tj. notatkę z imprezy, protokół, kartę, wzory materiałów promocyjnych, dokumentację fotograficzną i wycinki prasowe można przesyłać do komisji konkursowej do 14 listopada br.

Zgłoszenia na Jesienne Spotkanie Partnerów Regionalnych prosimy kierować na adres: marta.bareja@parafiada.pl w terminie do 19 listopada br. Więcej informacji na stronie www.regio.parafiada.pl.

 

Dodaj komentarz