×
×

Zaproszenie na Inaugurację roku szkolnego i Forum edukacyjne w Warszawie

Czytaj więcej

Tegoroczna Inaugurację roku szkolnego w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie na Siekierkach odbędzie się 8 września 2019 r.

Forum edukacyjne nt. Nowatorstwo pedagogiczne w stylu Kalasancjusza rozpocznie się o godz. 11.00 w sali teatralnej dolnego kościoła. Gościem spotkania będzie o. Miguel Giráldez, Asystent Generalny pijarów dla Okręgu Europy. Przewidziano również specjalne spotkanie dla młodzieży, które poprowadzi o. Rafał Roszer, dyrektor pijarskiej szkoły z Elbląga

Mszy św. o godz. 13.00 będzie przewodniczył o. dr Mateusz Pindelski, Prowincjał Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów.

Na godz. 14.00 zaplanowano otwartą imprezę plenerową na skwerze przed kościołem – Rodzinne Święto Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz