×
×

Zgłoszenia wstępne na 31. Międzynarodową Parafiadę

Czytaj więcej

Zapraszamy 15-osobowe reprezentacje klubów sportowych, szkół, parafii oraz innych instytucji i organizacji młodzieżowych wraz z opiekunami na 31. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się od 7 do 13 lipca 2019 r. w Warszawie.

Parafiada to tygodniowe święto sportu, kultury i wiary – międzynarodowe spotkanie ponad tysiąca uczestników, dzieci i młodzieży z kilku państw z rożnych stron świata. Parafiadowe współzawodnictwo obejmuje zawody i rozgrywki sportowe, konkursy i wydarzenia kulturalne oraz spotkania formacyjne. Program nawiązuje do antycznej triady stadion- teatr- świątynia. Udział w tygodniowej imprezie obmuje pełne wyżywienie i zakwaterowanie w miasteczku parafiadowym (domy studenta na kampusie SGGW), możliwość uczestnictwa w programie, ubezpieczenie NNW dla uczestników i opiekunów, opiekę medyczną, transport w ramach programu. Wpisowe wynosi 520 PLN dla uczestnika oraz 200 PLN dla opiekuna. Współzawodnictwo parafiadowe organizowane jest dla dziewcząt (kobiet) i chłopców (mężczyzn) w następujących kategoriach: P – roczniki 2006-2009; G – roczniki 2003-2005; L – roczniki 2000-2002; N – niepełnosprawni, dziewczęta i chłopcy, roczniki 2000 i młodsi; O – opiekunowie, roczniki 1999 i starsi.

Komplet informacji w REGULAMINIE – zachęcamy do zapoznania się z nim.

ZGŁOSZENIE WSTĘPNE – wypełniony formularz dla Reprezentacji Krajowych należy do 31 maja 2019 r.

  • przesłać pocztą na adres:
    Stowarzyszenie PARAFIADA
    ul. Gwintowa 3
    00-704 Warszawa,
  • faksem na nr: (22) 651 08 73
  • lub zeskanowane mailem na adres: wojciech.wardaszko@parafiada.pl

Do zobaczenia na 31. Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w Warszawie!

Dodaj komentarz