×
×

Zmarł Pan Andrzej Rakowski

Czytaj więcej
śp. płk. Andrzej Rakowski

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we mnie, nie umrze na wieki.” (J 11,25-26)

Z ogromnym bólem  i  żalem  przyjęliśmy wiadomość o śmierci PANA PŁK ANDRZEJA RAKOWSKIEGO wieloletniego współpracownika Stowarzyszenia Parafiada – Przewodniczącego Komisji Sportowej podczas Międzynarodowych Parafiad Dzieci i Młodzieży.

Śp. Pan Płk  Andrzej Rakowski przez wiele lat systematycznie  (1993-2019)  oprócz  wielu pełnionych funkcji zawodowych, podejmowanych  aktywności społecznych,  pomagał  w  organizacji Międzynarodowych Parafiad Dzieci i Młodzieży.  Był wielkim miłośnikiem i znawcą sportu. Pozostawał w serdecznych, przyjacielskich stosunkach z legendami polskiego sportu, mistrzami olimpijskimi, których zapraszał na Parafiadę na wręczanie medali i pucharów.  Był człowiekiem  wiary, ogromnej dobroci i wielkiego serca. Zawsze skromny, wszystkim życzliwy. Nigdy nie odmówił drugiemu pomocy.

Żegnamy  Wielkiego Człowieka,  który na trwale wpisał się na kartach historii Parafiady.

Drogi  Panie Andrzeju, żegnamy Cię dzisiaj ze smutkiem, ale i z chrześcijańską nadzieją, że dobry i miłosierny Bóg, u którego „dobre czyny człowieka idą za nim” poza granicę życia, przyjmie Cię do wiecznego królestwa obdarzając wiekuistą nagrodą.

Cześć jego pamięci.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.