EN BELOW
Już wkrótce znajdą się tu najważniejsze informacje na temat naszych działań na rzecz Ukrainy. Pierwsze paczki ze środkami medycznymi już pojechały do Lwowa <3.

Tymczasem zapraszamy wszystkich, zwłaszcza osoby świeżo przybyłe z Ukrainy na spotkania adaptacyjno-integracyjne w każdą sobotę między godziną 10.00 a 15.00. Spotkamy się w nowym budynku szkoły pijarskiej przy ul. Gościniec 1 w Warszawie. Chcemy po prostu dać Wam okazję, by przy herbacie i ciastku w spokoju pobyć razem, poznać się nawzajem. Oferujemy darmowe lekcje języka polskiego. Dla najmłodszych przewidzieliśmy gry i zabawy. Więcej szczegółów i informację po ukraińsku znajdziecie w tym poście na naszym Facebooku.

Ostatnie spotkanie w tym cyklu odbędzie się 25 czerwca 2022 r.


Soon you will find here the most important information about our actions for Ukraine. First packages with medical supplies have already gone to Lviv <3.

In the meantime, we would like to invite everyone, especially newcomers from Ukraine, to adaptation and integration meetings that take place every Saturday between 10 a.m. and 3 p.m. We will meet in the new building of the Piarist school at 1 Gościniec St. in Warsaw. We simply want to give you an opportunity to spend some time together over tea and cake and get to know each other. We offer free Polish classes. For the youngest we have planned games and fun activities. More details and information in Ukrainian can be found in this post on our Facebook.

The last meeting in the series will take place on 25th of June 2022.

Wiele serc, jeden rytm. Działamy dla Ukrainy - infografika