Gwałtowny pożar, który w dniach 9-10 marca 2021 roku strawił budynek nr 2 serwerowni OVH w Strasburgu był bezprecedensową katastrofą w historii Internetu. Wydarzenie to dotknęło również naszego Stowarzyszenia – na znajdujących się w tym budynku serwerach przechowywane były pliki wszystkich naszych serwisów. Utraciliśmy dostęp do poprzedniej strony parafiada.pl, serwisu katyn-pamietam.pl oraz wielu podstron obsługujących nasze programy, takich jak REGIO czy strony konkursów spod znaku Giętkiego Pióra.

Wiele informacji o dotychczas zrealizowanych działaniach znajdziecie Państwo na naszych stronach w serwisie Facebook: Parafiada, Katyń. Ocalić od zapomnienia, Giętkie Pióro.

Nie jest jeszcze jasne, czy uda się odzyskać utracone bazy danych i serwisy. Obecnie na potrzeby bieżących działań korzystamy z nowych stron.

Komentarze są wyłączone