Techniką druku warsztatowego, wypukłego, w której grafikę żłobi się na matrycy z linoleum, przy pomocy dłut i nożyków powstaną odbitki.

Odbitek może być… nieskończona ilość, a każda z nich będzie tak samo wartościowym dziełem. Na warsztatach poznając profesjonalną technikę linorytu zostaną stworzone tradycyjne grafiki czyli DZIEŁA SZTUKI / dekoracyjne stemple / koszulki z roślinnym wzorem / pocztówki z wakacji. (Edukator – Adrianna Gajdziszewska)

Adrianna Gajdziszewska – historyczka sztuki, edukatorka i artystka. Autorka kreatywnych programów edukacyjnych – założycielka portalu przygotowującego do matury z historii sztuki –  TwardaSztuka.com. Tworzy design i sztukę pod swoją drugą marką: Kwiaty Paproci. Uczestniczka i organizatorka wydarzeń kulturalnych i wystaw sztuki, animatorka kultury, wykładowczyni. Jako artystkę interesuje ją proces, eksperyment, działanie intuicyjne, relacja formy i struktury. Zajmuje się głównie instalacją, rzeźbą, ceramiką, video, sound artem i technikami mieszanymi. Uwielbia zarażać innych pasją do sztuki!

https://www.instagram.com/twardasztuka_com/
https://www.instagram.com/ada_w_uderzeniu/
https://www.instagram.com/kwiatypaproci/