Warsztaty połączą pasję malowania po ścianach z wiedzą o warsztacie twórców naściennych dzieł sztuki i obrazach ważnych dla historii sztuki. Uczestnicy warsztatów będą malować fragmenty znanych obrazów, z których powstanie jeden wielki obraz ukazujący najwybitniejsze dzieła sztuki. (Edukator – Karolina Duda-Rajek)

Karolina Duda – Rajek – artystka wielu talentów z ogromną pasją przekazująca swoją wiedzę najmłodszym. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, realizowała dyplom mający na celu reaktywację osób wykluczonych – wspierając rzemiosło w Polsce. Projektantka form użytkowych, organizator ewentów, fotograł, grafik, malarz, jubiler , konstruktor odzieży … Stypendystka Prezydenta Wrocławia w 2015 r w zakresie twórczości i edukacji artystycznej dla Młodych Utalentowanych Wrocławian. Od 2008 roku kurator i uczestnik licznych wystaw artystycznych w kraju i za granicą. Koordynator i Kurator Przeglądu Kultury Studenckiej 2017 we Wrocławiu. Aktualnie mieszka w Krakowie i tu współpracuje z licznymi firmami zajmującymi się projektowaniem do przestrzeni publicznych jak również dla osób prywatnych. Prowadzi również projekt: „Odpowiedzialna Nowa Huta – moda i zakupy” oraz jest autorką warsztatów relaksacyjnych, podczas których dorośli tworzą swoje pierwsze intuicyjne obrazy.