Za nami 3.Ogólnopolski konkurs historyczny dla młodzieży “Katyń 2022. Notacje filmowe”.

25 listopada 2022 odbyła się Gala finałowa konkursu, na której zostały wręczone nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Gratulujemy finalistom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Jurorom dziękujemy za ocenę i ogromne zaangażowanie.

Galę finałową poprzedziła Msza św. w intencji ofiar zbrodni katyńskiej odprawiona w Katedrze Polowej Wojska Polskiego i złożenie kwiatów w Kaplicy Katyńskiej z udziałem honorowych gości, finalistów konkursu, koordynatorów regionalnych programu i uczniów z nauczycieli Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie. Dziękujemy za Waszą liczną obecność i wspólną modlitwę.

Po Gali finałowej odbyła się konferencja dla koordynatorów regionalnych programu „Katyń ocalić od zapomnienia”. Dziękujemy koordynatorom regionalnym za dotychczasową współpracę i ciekawe pomysły na kolejne wspólne działania.

Dziękujemy Instytutowi Pamięci Narodowej – BEN, Centrum Dialogu im. Juliusza Mieroszewskiego, Muzeum Katyńskiemu za współpracę i wspaniałe nagrody rzeczowe dla laureatów i finalistów konkursu oraz ich nauczycieli!

Dziękujemy Proboszczowi Katedry Polowej WP za możliwość organizowania naszego wydarzenia w tym miejscu.

Dziękujemy Narodowemu Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społecznego za dofinansowanie konkursu i konferencji w ramach Rządowego Programu NOWEFIO!

Dziękujemy serdecznie za patronat medialny „Polska Zbrojna. Historia”. Niżej link i relacja z dzisiejszego wydarzenia. Gorąco polecamy!!!

http://polska-zbrojna.pl/mobile/articleshow/38533…

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *