W dniu 12 września 2021 (niedziela) w Parafii pw. Narodzenia NMP w Dolinie w Ukrainie odbył się Dzień Dziecka. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą Mszą Święta, po której było dużo atrakcji m.in. konkurs pieśni religijnej, występy artystyczne, tańce integracyjne, konkurs plastyczny, zajęcia sportowo-rekreacyjne i sztafeta. Dla trochę mniejszych dzieci organizatorzy przewidzieli wielkoformatowe gry i zabawy rekreacyjne.

Składamy podziękowania Księdzu Krzysztofowi Panasowcowi i wszystkim Wolontariuszom za organizację Dnia Dziecka.

Projekt realizowany w ramach konkursu Polonia i Polacy za granicą 2021, finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Przedstawiamy relację zdjęciową. Autorem zdjęć jest Irena Brusko. Dziękujemy bardzo Pani Irenie za dokumentację zdjęciową.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *