Serdecznie zapraszamy na 34. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży w bieżącym 2023 r. Niedziela, 9 lipca – inauguracja o godz. 13.00 w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie – Siekierkach. Zakwaterowanie w akademikach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Ursynowie. Zakończenie w piątek, 14 lipca na Miasteczku Parafiadowym, w namiocie spotkań na kampusie SGGW. Następnie spotkamy się w Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie, przy grobie śp. o. Józefa Jońca, twórcy Ruchu Parafiadowego.

Parafiadowe współzawodnictwo zakłada jak zawsze dobrą zabawę dla uczestników, a dla opiekunów jest gwarantem świetnego programu opartego na integralnym wychowaniu według antycznej triady: stadion-teatr-świątynia. Reprezentacja może składać się z minimum 5 do 15 uczestników z roczników 2004-2013 i jednego lub dwojga opiekunów.

Centralnym miejscem spotkań będzie Miasteczko Parafiadowe na kampusie SGGW w Warszawie – Ursynowie. Tam też odbywają się wszystkie rozgrywki sportowe, wydarzenia kulturalne i spotkania formacyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem dyscyplin i konkursów oraz regulaminem Parafiady.

Kontakt dla mediów – o. Jacek Wolan SP, rzecznik Parafiady, +48 668 864 716, jacek.wolan@parafiada.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *